İş Yeri ve Ofis Çözümleri

OTELLER / APARTLAR
İş Yeri ve Ofis Çözümleri Temel güvenlik çözümlerinin beraberinde IP tabanlı otomasyon arabirimi ile klimalar, perdeler, aydınlatma ve müzik sistemi kontrol edilebilmektedir.

Akın Teknoloji, oteller ve turizm işletmeleri için anahtar teslim elektronik güvenlik sistemleri tesis etmekte, eğitimli teknik kadrosu ile her ilde 7/24 servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

OFİSLER / İŞ MERKEZLERİ
Akın Teknoloji, ofisler ve iş merkezleri için entegre güvenlik sistemleri sunmaktadır.

CCTV kamera sistemleri, yangın algılama ve ihbar sistemi, bina otomasyon ve alarm sistemi, IP tabanlı santraller, interkom sistemleri gibi entegre bina teknolojileri çözümlerimiz vardır.

MAĞAZALAR
Değerli varlıkların ve envanter güvenliğinin sağlanmasının beraberinde, perakende satış mağazaları, müşteriler, turistler, personel ve satıcılardan gelebilecek ve onlara yönelebilecek tehlikelere karşı tüm seviyelerde güvenliğe dikkat etmelidir.

MARKETLER
Kullanılan güvenlik sistemleriyle amaç, bina içi ve bina çevresi güvenliğini, giriş çıkış kontrolünü, personel ve demirbaş yönetimini en etkin şekilde sağlamaktır. Ayrıca personel ve araç giriş çıkışları da kontrol altına alınarak güvenlik en etkin şekilde temin edilmektedir. Kurulan sistemler ile amaç güvenliği sağlayıp, kayıpları önlemek ve personel verimliliğini arttırmaktır.

RESTAURANT / CAFE / BAR
Yeme ve içme hizmeti sunan, Büfe, Cafe, Restaurant gibi mekanların güvenliğini, CCTV kamera sistemi, hırsız alarm sistemi ve yangın alarm sitemi entegrasyonuyla bütünüyle güvenli hale getirmek mümkündür.

AKARYAKIT İSTASYONLARI

Güvenlik yönetim sistemlerimiz ile entegre edilebilen yakıt/gaz kaçağı, yangın, duman algılama, CCTV güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri, tam uyumlu olarak beraber kullanılabilir.